Efekty moich podopiecznych

 

Wszyscy są zgodni – jednak to nie jest takie trudne. Równowaga w diecie, bezpieczne treningi i cierpliwość doprowadzą Cię do sukcesu!

 

Z Asią pracujemy od ponad roku. Asia nigdy nie miała problemu z ciężarami. Brakowało jednak dobrze rozpisanego planu i drobnych korekt w technice ćwiczeń. Te drobne zmiany w treningu spowodowały ogromne zmiany w sylwetce. Różnica między tymi zdjęciami to tylko i aż 3,5 kilograma. Przed współpracą Asia ważyła 56 kg a obecnie 52,5 bardzo kobiecych kilogramów. Jeśli nadal nie jesteś przekonana to zachęcam do kontaktu ze mną, wspólnie ustalimy plan działania byś i Ty osiągnęła swoją metamorfozę.

Kajtek trafił do mnie niecałe 2 lata temu z jasnym i konkretnym celem. Chciał zwiększyć masę mięśniową. Cel ambitny i wbrew pozorom wcale niełatwy, gdyż Kajtek jest wysokim, szczupłym (już nie) nastolatkiem, który przez wiele lat trenował pływanie. Jego metabolizm jest tak rozkręcony, że każdy kilogram jest na wagę złota. Nie przedłużając Kajtek przez niecałe dwa lata przytył z 71 kilogramów na 80. Może Wam wydawać się to niewiele ale 9 kilogramów czystej masy mięśniowej w tym wieku to ogromny sukces.

Sebastian swoją przygodę ze mną rozpoczął 07.2016 ważąc 104,5 kg. Po pierwszym treningu wiedział czego chce: nie interesowało go tylko zrzucenie wagi, chciał też nabrać kondycji i sporej dawki siły! W 3 miesiące bardzo ciężkiej pracy (10.2016) ze 104,5 kg zjechał na 94,9 kg (utrata prawie 10 kg!), a przy tym poprawił wyniki siłowe:

1) Przysiad ze 110 kg na 150 kg;
2) Martwy ciąg ze 120 kg na 180 kg.

To się nazywa tytan pracy! Gratuluję i dziękuję, że mogłem z Tobą współpracować.

Michał to młody chłopak o atletycznym typie budowy. Jednak brak systematycznych treningów i zbilansowanej diety nigdy nie pozwoliło mu na osiągnięcie wymarzonej przez niego definicji mięśni. Współpracę rozpoczęliśmy 8.2017, gdzie waga wskazywała 84 kg. Okres redukcji trwał 3 miesiące (11.2017) i z pierwotnych 84 kg na wadze zrobiło się 75 kg. Mięśnie stały się pełniejsze i znacznie lepiej zarysowane. Cel osiągnięty!

Ty też tak możesz. Nie czekaj!