Instrukcja obsługi Keep Your Balance

Trening

Jak zacząć ze mną współpracę?

Zastanawiasz się nad współpracą ze mną, ale nie wiesz od czego zacząć? Co zrobić by wypaść profesjonalnie, pewnie siebie a jednocześnie być na luzie?

Doskonale Cię rozumiem, bo sam byłem w takiej sytuacji kilka lat temu. Pomimo tego, że byłem gotowy do podjęcia współpracy z trenerem personalnym, odkładałem pierwszą wizytę w nieskończoność, bo nie wiedziałem czego się spodziewać, oczekiwać i jak będzie wyglądał cały proces prowadzący do pierwszego treningu.

Jeśli masz takie same wątpliwości to z pomocą przychodzi dzisiejszy krótki artykuł, w którym dostaniesz „instrukcję obsługi mnie jako trenera :) i usług, które świadczę”.

Gdzie szukać informacji?

Skoro to czytasz to znaczy, że jesteś na mojej stronie internetowej. Jest to jeden z kilku kanałów, gdzie jestem dostępny i świadczę swoje usługi. W zakładkach – treningi personalne i treningi online, znajdziesz dokładny zakres współpracy. Możemy oczywiście dopasować plan indywidualnie do Ciebie.

Kolejnym źródłem informacji są moje social media, na które serdecznie Cię zapraszam (dzielę się tam wskazówkami i wiedzą na temat treningu i diety):

www.instagram.com/keep_yourbalance/

www.facebook.com/KeepYourBalance.PiotrKaminski/

Znaleźć mnie można również w klubie Atmosfera fitness&wellness. Prowadzę tam treningi personalne, zajęcia grupowe oraz pełnię dyżury na siłowni. Grafik moich zajęć (poza treningami personalnymi) znajduje się tutaj -> https://www.keepyour-balance.pl/grafikzajec/. To doskonała okazja by ze mną porozmawiać i zobaczyć, jak pracuję J

 

Pierwsza konsultacja

Jeżeli już podjąłeś decyzję, to czeka Cię pierwsza wizyta (ewentualnie możemy przeprowadzić ją za pośrednictwem maila) i rozmowa ze mną (nie będzie to jeszcze trening personalny).

Pierwsza konsultacja będzie luźną rozmową o Twoich oczekiwaniach, celach i doświadczeniu (nie przejmuj się, jeśli żadnego nie masz) związanych ze zdrowym stylem życia i treningiem. Przedstawiam również część pytań, na które będę prosił o odpowiedź w celu przygotowania indywidualnego planu treningowego i żywieniowego:

1.       Wiek

2.       Wzrost

3.       Waga

4.       Jak wyglądała do tej pory styczność ze sportem

5.       Przebyte kontuzje i urazy

6.       Obecne kontuzje

7.       Preferencje smakowe

8.       Uczulenia pokarmowe

9.       Przyjmowana suplementacja / leki

 

Pierwszy trening personalny

Po pierwszej bezpłatnej konsultacji spotykamy się na treningu personalnym. Trening personalny nie wliczając rozgrzewki i ewentualnego cardio trwa około 55 minut (w zależności od potrzeb można ten czas modyfikować). Zarezerwuj na rozgrzewkę około 10-15 minut przed naszą umówioną godziną. To jak powinna ona wyglądać, przedstawię Ci na pierwszej konsultacji.

Współpraca

Z pierwszym zakupionym pakietem treningów personalnych otrzymujesz ode mnie starter, czyli (plecak, ręcznik i długopis firmowy, plan żywieniowy, plan treningowy). Pamiętaj jednak, że to nie wszystko. Na czas współpracy jestem Twoim przewodnikiem po świecie sportu i dietetycznej kuchni. Możesz w dowolnej chwili się ze mną skontaktować i poradzić w kwestii treningu i żywienia (np. robiąc zakupy w sklepie śmiało zadzwoń do mnie i zapytaj czy dany produkt jest dla Ciebie odpowiedni).

W pierwszym tygodniu naszej współpracy zrobimy analizę składu ciała oraz pomiar obwodów. Pozwoli to nam kontrolować wyniki i będzie stanowiło super pamiątkę na koniec naszych treningów.

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoich treningach, np. konkretne ćwiczenia lub charakter i zakres treningów – nie krępuj się!

Jeśli jeszcze Cię nie przekonałem, że warto skorzystać z moich usług, niech zrobią to wyniki moich podopiecznych -> https://www.keepyour-balance.pl/metamorfozy/

A jeśli mi się udało to zapraszam Cię do kontaktu:

Tutaj -> 793 015 852

Tutaj -> trener.piotr.kaminski@gmail.com

Lub tutaj -> www.facebook.com/KeepYourBalance.PiotrKaminski/ (via Messenger).

Udostępnij
oceń artykuł

wróć do listy wpisów

Poznaj mnie lepiej