Skontaktuj się!

 

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną.

 

9 + 5 =

Jednocześnie, zgodnie z obowiązkiem informacyjnym przewidzianym w art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) zostałem/am poinformowany/a, iż:

Więcej


− administratorem danych jest: Piotr Kamiński prowadzący dział. gosp. pod firmą: „Treningi personalne i usługi dietetyczne Piotr Kamiński”, adres: Al. Wyszyńskiego 39, lok. 28 (94-047), email: piotr@keepyour-balance.pl
− Twoje dane zbierane są w celach marketingowych tj. w celu prezentacji w social mediach i stronie internetowej metamorfozy (zmian w wyglądzie zewnętrznym) związanej z realizowanymi treningami, przebiegu treningów oraz Twojej opinii o współpracy. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) RODO.
− Administrator będzie przetwarzał następujące kategorie Twoich danych osobowych: imię i nazwisko, wizerunek (o ile zostanie utrwalony), nick na profilach społecznościowych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorom.
− Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących narusza przepisy.
− Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
− Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Mniej

+48 793 015 852
piotr@keepyour-balance.pl