Keep Your balance Studio treningowe Poznaj nas

Witaj w strefie fitness, gdzie do zajęć grupowych podchodzimy jak do treningów personalnych. Treningi prowadzone są dla mniejszej liczby uczestników (10-15) tak by każdy z Was otrzymał pełne wsparcie od naszych instruktorów.

ZAREJESTRUJ SIĘ I WYBIERZ IDEALNE ZAJĘCIA DLA SIEBIE >> GRAFIK FITSSEY

W naszej ofercie znajdziecie treningi nastawione na modelowanie i ujędrnianie sylwetki takie jak płaski brzuch czy smukła sylwetka jak i zajęcia wspierające redukcję tkanki tłuszczowej czy budowanie siły np. TRX lub Kettlebell. Dla osób wracających po dłuższej przerwie do sportu lub po kontuzji polecamy zdrowy kręgosłup lub stretching/mobility.

Kadra świetnie wyszkolonych instruktorów, kameralne grupy niedostępne w dużych klubach, nowoczesny sprzęt i przyjacielska atmosfera. To wszystko znajdziecie w naszym studio. Zapewniamy, że nic więcej nie potrzeba do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, powrotu do zdrowia i spędzania świetnego czasu.

AKCEPTUJEMY KARTY

Aktualności

Nowe zajęcia - TRX

TRX już dostępne w naszym grafiku - wybierz termin dla siebie - poniedziałek godz. 17:00 lub czwartek 18:30. Liczba miejsc ograniczona (zapisy rozpoczynają się 3 dni przed zajęciami).

Sprawdź nowy grafik

Sprawdź nowy grafik i zarezerwuj swoje miejsce na zajęcia! Wybierz te idealne dla siebie - tabata, kettle, płaski brzuch i wiele innych do wyboru w sekcji GRAFIK.

Zobacz studio

Dwie sale treningowe - kompleksowo wyposażone w sprzęt sportowy (kettlebell, TRX, maty, powerbands, hantle, stanowiska do treningu funkcjonalnego, siłowego i wiele innych), szatnie z szafkami zamykanymi na kluczyk, łazienki i strefa cardio. Klub jest klimatyzowany i posiada dostęp do darmowego parkingu. Przetestuj nasze studio na własnych mięśniach!

Znajdź nas

Treningi personalne i grupowe
Keep your Balance
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź

+48 793 015 852
trener.piotr.kaminski@gmail.com