Keep Your balance Klub fitness Poznaj nas

Witaj w strefie fitness, gdzie do zajęć grupowych podchodzimy jak do treningów personalnych. Treningi prowadzone są dla mniejszej liczby uczestników (10-15) tak by każdy z Was otrzymał pełne wsparcie od naszych instruktorów.

W naszej ofercie znajdziecie treningi nastawione na modelowanie i ujędrnianie sylwetki takie jak płaski brzuch czy smukła sylwetka jak i zajęcia wspierające redukcję tkanki tłuszczowej czy budowanie siły np. TRX lub Kettlebell. Dla osób wracających po dłuższej przerwie do sportu lub po kontuzji polecamy zdrowy kręgosłup lub stretching/mobility.

Kadra świetnie wyszkolonych instruktorów, kameralne grupy niedostępne w dużych klubach, nowoczesny sprzęt i przyjacielska atmosfera. To wszystko znajdziecie w naszym studio. Zapewniamy, że nic więcej nie potrzeba do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, powrotu do zdrowia i spędzania świetnego czasu.

Aktualności

Nowa, większa przestrzeń

Zapraszamy Was do większej przestrzeni. Powiększyliśmy klub o dodatkowe pomieszczenia na recepcję i pokój dla fizjoterapeuty. Czeka na Was również odświeżona sala do treningów personalnych!

Sprawdź nowy grafik

Sprawdź nowy grafik i zarezerwuj swoje miejsce na zajęcia! Wybierz te idealne dla siebie - CROSS INTRO, MACZUGI, FITNESS NA START i wiele innych do wyboru w sekcji GRAFIK.

Zobacz studio

Dwie sale treningowe - kompleksowo wyposażone w sprzęt sportowy (kettlebell, TRX, maty, powerbands, hantle, stanowiska do treningu funkcjonalnego, siłowego i wiele innych), szatnie z szafkami zamykanymi na kluczyk, łazienki i strefa cardio. Klub jest klimatyzowany i posiada dostęp do darmowego parkingu. Przetestuj nasze studio na własnych mięśniach!

Znajdź nas

Treningi personalne i grupowe
Keep your Balance
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź

+48 793 015 852
trener.piotr.kaminski@gmail.com